Leden login
Gebruikersnaam:
Wachtwoord:
Wachtwoord vergeten?

Leden Sportfysio-Oost op postcode gerangschikt

 

 Inge Sipkens

Inge Sipkens

Fysiotherapie Het Centrum
www.fysiotherapiehetcentrum.info

Treubstraat 70a
6951 BB  Dieren
0313 414866
info@fysiotherapiehetcentrum.info

 

Ellen van den Brink

  Arcus Fysiotherapie
www.arcusfysiotherapie.nl

 Paulus Potterstraat
7204 CV Zutphen
0575-517677
ellenvandenbrink@arcusfysiotherapie.nl

 

Gerrit Wansink

Fysiotherapie Warnsveld
www.fysiotherapiemeijer.nl

Schoolplein 1
7231 GN  Warnsveld
0575-522389
info@fysiotherapiemeijer.nl

Linda Tijhaar

Isokin Training & Therapie
www.isokin.nl

Jean Monnetpark 
7336 BA  Apeldoorn
055-5341082
lindatijhaar@isokin.nl

Sylvia Slijkhuis

De Boombosch
www.deboombosch.nl

Raccordement 8b 
7391 BT Twello
0571-285771
sslijkhuis@deboombosch.nl

 

Marco Antvelink

Antvelink Sportfysiotherapie
www.sport-fysio.nl/

Vetkampstraat 1a
7416 WK  Deventer
06 54256952
info@sport-fysio.nl

 

Henk Jan Nijenhuis

Sportgezondheidscentrum FysicX

Piet van Donkplein 1
7422 LW  Deventer
0570-510030
hj.nijenhuis@fysicx.nl

 

Robert Spenkelink

 Fysio Centrum Nijverdal
www.fysiotherapienijverdal.nl

Jacob van Houtestraat 8
7442 NC  Nijverdal
0548 610958
robert@fysiotherapienijverdal.nl

 

Gary Noordman

Fysiotherapie Noordman
www.fysiotherapienoordman.nl

Weertseriet 17
7481 BC  Haaksbergen
053 5721338 gary@fysiotherapienoordman.nl

 

Henk Oonk

Livio WMZ H/B
Fysiotherapeutisch Trainingscentrum Diepenheim
www.fysiotherapie-diepenheim.nl

Looiersplantsoen 3
7478 AR Diepenheim
0547-850840 
ftdiepenheim@live.nl

 

Frank Koehorst

Fysiotherapie De Werfheegde www.fysiotherapiewerfheegde.nl

 Spoelsterstraat 90
7481 KH  Haaksbergen
053 5727561
frankkoehorst@hotmail.com


Andre Stroet

Fysiotherapie Delden
www.fysiotherapie-delden.nl

De Eiken 7a
7491 HP Delden
074-3762444
info@fysiotherapie-delden.nl

 

Johan Bos

(sport)fysiotherapie Rene Polman
www.topvormtwente.nl

Sportcentrum UT Gebouwnr.: 49
De Hems 20
7522 NL Enschede
053-7676020
johan@topvormtwente.nl

 

Niki Gollenbeek

(sport)fysiotherapie Rene Polman
www.topvormtwente.nl

Sportcentrum UT Gebouwnr.: 49
De Hems 20
7522 NL Enschede
053-7676020
niki@topvormtwente.nl

 

René Polman

Med. Dienst Univ. Twente
www.fysiointwente.nl

Sportcentrum UT Gebouwnr.: 49
De Hems 20
7522 NL  Enschede
053 4894181
info@renepolman.nl

 

Wim Hullegie

Fysiogym Twente
www.fysiogym.nl

Geessinkbrink 7
7544 CW  Enschede
053 4773244
w.hullegie@fysiogym.nl

 

Mieke Schutten

Topvorm Twente
www.topvormtwente.nl

De Hems 20
Sportcentrum UT gebouw nr 49 
7522 NL  Enschede
053 7676020
mieke@topvormtwente.nl

Robert Dull

Fysio centrum Kamminga
www.fysiocentrumkamminga.nl

Esrein 27
7553 CX Hengelo
074-8526811
robert.dull@fysiocentrumkamminga.nl

Maarten Vergeer

Fleer Fysiotherapie Hengelo
www.fysiofleer.nl

Breemarsweg 524
7555KG Hengelo
074-2436016
info@fysiofleer.nl

 

Jan Willem Leidekker

Topvorm  Twente locatie SAXION
www.topvormtwente.nl

M.H. Tromplaan 28
7513 AB Enschede
053-7676020

janwillem@topvormtwente.nl

  Marina Scheepbouwer

Praktijk van Iersel
www.praktijkvaniersel.nl
Stadionlaan 36
7606 JZ Almelo
0546-714040
marina@praktijkvaniersel.nl

Ellen Grobben

Fysiotherapie 't Dijkhuis 
www.fysiotherapiedijkhuis.nl

't Dijkhuis 24
7622 CN Borne
074-2664989 ellengrobben@hotmail.com

Cees Smelt

Fysiotherapie de Haere
www.de-haere.nl

De Vogelkers 6
7681 JJ Vroomshoop
0546-642571
info@dehaere.nl

 

Jan Rene de Groot

De Groot Fysiotherapie
www.degrootfysio.nl

Trondheimstraat 3
7559 JE  Hengelo
074-2780200
info@degrootfysio.nl

 

Eric Melchert

Maatschap Fysiotherapie Oldenzaal www.fysiotherapieoldenzaal.nl

Tulpstraat 162 
7571 AV  Oldenzaal
0541-513271
info@fysiotherapieoldenzaal.com

Nathalie Kip

Fysiotherapie de Essen
www.fysiotherapiedeessen.nl
Zilverschoon 151
7577 BW Oldenzaal
0541-518016
info@fysiotherapiedeessen.nl

 

 Rick Even

Van Iersel Fysiotherapie
www.praktijkvaniersel.nl
 
 Heracles stadio, stadionlaan 36
7606 JZ Almelo
0546-714040
rick@praktijkvaniersel.nl

 

 

 

Jos van Putten 

Mts. voor fysio- en manuele therapie Leidekker
www.leidekker-fysiotherapie.nl

 

Canisiushof1
7606 ZC Almelo
06-25023882
jos.vanputten@hotmail.com

 

Bas Hassels Mönning 

Fysio Zuid
www.fysiozuid.nl

 

Leemhorst 1
7609LA Almelo
0546-820892
b.hasselsmonning@fysiozuid.nl

 

Albert Struik 

ZGT locatie Almelo

 

Zilvermeeuw 1
7609 PP Almelo
0546-693210
a.struik@zgt.nl

 

Eric Langeveld 

Fysiotherapie Langeveld
www.elangeveld.nl

 

Slagenweg 9
7614 LS Mariaparochie
0546-491531
info@elangeveld.nl

 

Rene Reinerink 

Fysiotherapie Langeveld
www.elangeveld.nl

 

Almeloseweg 211
7614 LA Mariaparochie
0546-491531
info@elangeveld.nl

 

Martin Vloedgraven 

ACof
www.acof.nl

 Ennekerdijk 37
7622 ED Borne
06-41684217
martin@acof.nl

 

Michiel Faber 

Praktijk voor Sportfysiotherapie M.Faber
www.sport-fysiotherapiefaber.nl

 Erve Jenneboer 10
7623 JG Borne
074-2662408
fysio.faber@xs4all

  Bas Oostvogel

Teamfysiek
www.teamfysiek.nl
 0547-388244
basoostvogel@gmail.com
 

Rik Lammerink 

Fysiotherapie Ootmarsum
www.fysio-ootmarsum.nl

 Wildehof 2
7631 GX Ootmarsum
0541-293636
rlammerink@fysio-ootmarsum.nl

 

Marjolein Meijerink 

Fysiotherapie Twenterand
www.fysiotwenterand.nl

 Koningsweg 40
7651 GD Vriezenveen
0546-898000
m.meijerink@fysiotwenterand.nl

 Marjon Stopel-Kok 

Fysiotherapie Geesteren

 Lutkeberg 24
7678 AJ Geesteren
0546-632717
marjon@fysiotherapiegeesteren.nl
 

Bert Lüchies 

Fysiotherapie de Haere
www.de-haere.nl

 Dorpsstraat 4
7691 BH Bergentheim
0523-232053
bert.luchies@de-haere.nl

ę 2017 Copyright www.SportFysio-Oost.nl